Radlice

Radlice 1,0 m STANDARD, odpružená ...

Radlice 1,0 m STANDARD, odpružená ...Osvědčené a kvalitní radlice určené nejen pro shrnování sněhu. Vyztužené a odpružené tělo radlice spolu s možností nastavení výšky i úhlu radlice činí z radlic VARES univerzální pracovní nástroje.

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

Radlice 1,00 m KOMFORT, s ovládáním přímo z místa řidiče, odpružená...

Radlice 1,00 m KOMFORT, s ovládáním přímo z místa řidiče, odpružená...SYSTÉM KOMFORT: Zvedání radlice i nastavení úhlu radlice PŘÍMO Z MÍSTA ŘIDIČE. Již žádné slézání z traktoru! Osvědčené a kvalitní radlice určené nejen pro shrnování sněhu. Vyztužené a odpružené tělo radlice spolu s možností nastavení výšky i úhlu radlice činí z radlic VARES univerzální pracovní nástroje.

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

Radlice 1,18 m STANDARD, odpružená...

Radlice 1,18 m STANDARD, odpružená...Osvědčené a kvalitní radlice určené nejen pro shrnování sněhu. Vyztužené a odpružené tělo radlice spolu s možností nastavení výšky i úhlu radlice činí z radlic VARES univerzální pracovní nástroje.

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

Radlice komunální 125 cm

Radlice komunální 125 cmBezpečnostní pružiny, odolný otěruvzdorný gumový břit s úkosem o tl. 30mm, vodící kola, trojúhelníkový adapter, hydraulický válec je součástí (vyjma prípojení na VZV). Tlakové hadice nejsou součástí dodávky, musí být zakoupeny dle konkrétního typu traktoru. Hmotnost: 126 kg.

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

Radlice 1,18 m KOMFORT, s ovládáním přímo z místa řidiče, odpružená

Radlice 1,18 m KOMFORT, s ovládáním přímo z místa řidiče, odpruženáSYSTÉM KOMFORT: Zvedání radlice i nastavení úhlu radlice PŘÍMO Z MÍSTA ŘIDIČE. Již žádné slézání z traktoru! Osvědčené a kvalitní radlice určené nejen pro shrnování sněhu. Vyztužené a odpružené tělo radlice spolu s možností nastavení výšky i úhlu radlice činí z radlic VARES univerzální pracovní nástroje.

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

Radlice 1,4 m STANDARD, odpružená...

Radlice 1,4 m STANDARD, odpružená...Osvědčené a kvalitní radlice určené nejen pro shrnování sněhu. Vyztužené a odpružené tělo radlice spolu s možností nastavení výšky i úhlu radlice činí z radlic VARES univerzální pracovní nástroje.

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

Radlice komunální 150 cm

Radlice komunální 150 cmBezpečnostní pružiny, odolný otěruvzdorný gumový břit s úkosem o tl. 30mm, vodící kola, trojúhelníkový adapter, hydraulický válec je součástí (vyjma prípojení na VZV). Tlakové hadice nejsou součástí dodávky, musí být zakoupeny dle konkrétního typu traktoru. Hmotnost 155 kg.

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

Radlice 1,4 m KOMFORT, s ovládáním přímo z místa řidiče, odpružená...

Radlice 1,4 m KOMFORT, s ovládáním přímo z místa řidiče, odpružená...SYSTÉM KOMFORT: Zvedání radlice i nastavení úhlu radlice PŘÍMO Z MÍSTA ŘIDIČE. Již žádné slézání z traktoru! Osvědčené a kvalitní radlice určené nejen pro shrnování sněhu. Vyztužené a odpružené tělo radlice spolu s možností nastavení výšky i úhlu radlice činí z radlic VARES univerzální pracovní nástroje.

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

Radlice komunální 165 cm

Radlice komunální 165 cmBezpečnostní pružiny, odolný otěruvzdorný gumový břit s úkosem o tl. 30mm, vodící kola, trojúhelníkový adapter, hydraulický válec je součástí (vyjma prípojení na VZV). Tlakové hadice nejsou součástí dodávky, musí být zakoupeny dle konkrétního typu traktoru.

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

RADLICE pro kultivátory a sněhové frézy 0,8 m ...

RADLICE pro kultivátory a sněhové frézy 0,8 m ...Skvělá varianta pro úklid sněhu i při menší sněhové pokrývce. Pracovní šířka radlice 0,8 m, včetně gumového 10mm silného stíracího břitu a nastavitelných vodících talířků, 5 pracovních poloh. K připojení radlice na frézu slouží univerzální adapter, k připojení k jednoosému traktoru adapter viz. níže.

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

RADLICE pro kultivátory a sněhové frézy 1 m

RADLICE pro kultivátory a sněhové frézy 1 mSkvělá varianta pro úklid sněhu při menší sněhové pokrývce. Pracovní šířka radlice 1,0 m, včetně gumového 10mm silného stíracího břitu a nastavitelných vodících talířků, 5 pracovních poloh. K připojení radlice na frézu slouží univerzální adapter viz. položka níže.

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

Radlice komunální 180 cm

Radlice komunální 180 cmBezpečnostní pružiny, odolný otěruvzdorný gumový břit s úkosem o tl. 30mm, vodící kola, trojúhelníkový adapter, hydraulický válec je součástí (vyjma prípojení na VZV). Tlakové hadice nejsou součástí dodávky, musí být zakoupeny dle konkrétního typu traktoru.

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

RADLICE pro kultivátory a sněhové frézy 1,18 m

RADLICE pro kultivátory a sněhové frézy 1,18 mSkvělá varianta pro úklid sněhu při menší sněhové pokrývce. Pracovní šířka radlice 1,18 m, včetně gumového 15mm silného stíracího břitu a nastavitelných vodících talířků, 5 pracovních poloh. K připojení radlice na frézu slouží univerzální adapter .

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

Radlice komunální 200 cm

Radlice komunální 200 cmBezpečnostní pružiny, odolný otěruvzdorný gumový břit s úkosem o tl. 30mm, vodící kola, trojúhelníkový adapter, hydraulický válec je součástí (vyjma prípojení na VZV). Tlakové hadice nejsou součástí dodávky, musí být zakoupeny dle konkrétního typu traktoru.

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

Radlice ATV pro čtyřkolky

Radlice ATV  pro čtyřkolkyRadlice ATV 1,18m STANDARD Radlice ATV 1,18m KOMFORT Radlice ATV 1,40m STANDARD Radlice ATV 1,40m KOMFORT

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout