3D pero Doodler

3D pero Doodler

.

0 Kč

včetně DPH 0 %Pro zjištění aktuální ceny a dostupnosti nás kontaktujte.neznámá dostupnost

Popis

Pero pro 3D kreslení

3Doodler je první a skutečně nejlepší pero pro 3D kreslení, jež vám umožní tvořit ve 3D vytlačováním ohřátého plastového vlákna, které chladem utváří téměř okamžitě pevnou a stabilní strukturu.

Hlavní přednosti:
Kreslení ve 3D
Lehké pero pro pohodlné kreslení
Dvě rychlosti vytlačování vlákna
Funkce dvojkliku pro automatické vytlačování vlákna
Vhodné pro praváky a leváky
Vlákna v mnoha barevných provedeních

Použijte svou fantazii
Chcete být originální a máte fantazii a trpělivost? Vytvořte si působivé bytové doplňky, originální šperky nebo vlastní modely čehokoli co vás napadne. Zajímá vás technologie 3D tisku, ale nemáte dost finančních prostředků, abyste si pořídili 3D tiskárnu? Nabízíme vám ekonomičtější řešení v podobě 3D pera.
3D pero vytlačuje vyhřívaný plast, který se rychle ochlazuje a tuhne do stabilní struktury. Pero lze používat pro vytváření plochých tvarů na papíře, které můžete následně odlepit, nebo můžete vytvářet 3D objekty přímo ve vzduchu. Vzniknou tak objekty limitované pouze vaší fantazií a zručností. Vzhledem k tomu, že je 3Doodler vlákno přilnavé k jiným plastům dá se s ním opravit i drobné plastové předměty. Jako stavební materiál vám poslouží vysoce pevný ABS plast nebo PLA plast s dobrou ekologickou odbouratelností. Obojí je dostupné v mnoha barevných provedeních. Tužka je navíc vhodná jak pro praváky, tak i leváky.

2 druhy plastových tyčinek
3Doodler disponuje dvojím nastavením teploty. Nižší teplota pro PLA tyčinky, vyšší pro ABS tyčinky. Je na vás, který typ materiálu zvolíte.
ABS je amorfní termoplastický kopolymer a je to nejpoužívanější materiál v 3D tisku. Výhodami je především zdravotní nezávadnost, odolnost vůči vysokým i nízkým teplotám a mechanickému poškození.
PLA se odlišuje tím, že je vyroben z obnovitelných zdrojů. Hlavní surovinou pro jeho výrobu je rostlinná biomasa (kukuřičný škrob) a přírodní látky jako např. celulóza. Je zdravotně nezávadný a je možné ho ekologicky likvidovat.

Technická specifikace:
Technologie tisku: 3D
Hmotnost: 50 g
Šířka: 1,8 cm
Délka: 15,5 cm
Napájení: 110 - 240 V
Materiál: eloxovaný hliník namísto plastu
Maximální teploty pro:
ABS: 230°C
PLA: 190°C

Obsah balení:
 1x 3Doodler 2.0 pero
 1x Nabíječka
 1x Čisticí nástroj
 1x Nástroj pro sundání trysky
 1x Minišroubovák
 1x Náhradní krytka
 50 plastových  tyčinek (AB-MIX4 + PL-MIX6)
 1x Návod

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout